dryjet syscore 04

Masážní terapie

má pozitivní vliv na oběhový systém,krevní a mízní tok, snižuje svalové napětí
fotovoltaicke elektrarny syscore 01 34-3

dryjet syscore 06

Terapie teplem
 

prokazatelně uvolňuje napjaté
bolestivé svaly
fotovoltaicke elektrarny syscore 01 34-3
dryjet syscore 08

Vodoléčba
 

přispívá ke snížení potíží a zlepšení
fyzické pohody
fotovoltaicke elektrarny syscore 01 34-3
Z našich referencí
Relaxační a masážní kabina pro špičkovou suchou vodní masáž DRYjet je úspěšně využívána v lázeňství, rehabilitacích, zdravotnictví či v komerční sféře.

Domov PETRA Mačkov, Blatná
Relaxační a masážní kabina pro špičkovou suchou vodní masáž DRYjet je úspěšně využívána v lázeňství, rehabilitacích, zdravotnictví či v komerční sféře.

Domov PETRA Mačkov, Blatná
„Masážní a regenerační kabinu DRYjet 2100 provozujeme již více jak 3 roky. Je velmi využívána při masážích, rehabilitaci a ke zklidnění a uvolnění klientů. Blahodárné je působení stejného tlaku, pulzace vody a posuvu masážní hlavice – dochází k uvolnění křečovitě ztuhlého svalstva, a tím ke značné úlevě a regeneraci organismu u našich klientů. DRYjet je také nedílným a nenahraditelným pomocníkem pro rehabilitační oddělení, jenž má nyní větší kapacitu výkonů u masáží – při menší námaze. Hrubější práci zastane masážní kabina a my se můžeme věnovat odborným úkonům."

Vojenský rehabilitační ústav Slapy, Slapy nad Vltavou
„Ve vojenském léčebném a rehabilitačním zařízení využíváme masážní a relaxační kabinu DRYjet, kterou jsme si pořídili na základě nabídky. Tato masážní kabina je velmi využívána klienty v rámci rehabilitací, po operacích, zlomeninách i z preventivních důvodů."

Lázně Aurora s.r.o., Třeboň
„Masážní a relaxační kabinu DRYjet jsme si na základě nabídky a prezentace I.B.C., a.s., zapůjčili na dobu určitou – k ověření vhodnosti a využití v našem wellness středisku a taktéž případně pro rehabilitační účely lázeňského provozu. V prvním měsíci provozu jsme si ověřili, že zařízení DRYjet bude velmi dobře využitelné v komerčním provozu našeho wellness centra.

Masážní a relaxační kabinu si taktéž otestovali naši rehabilitační pracovníci, kteří konstatovali, že je to velmi dobrý a přínosný pomocník pro jejich práci. Na základě zkušeností – a především poptávky široké veřejnosti o poskytovanou masáž a relaxaci v DRYjet – jsme si uvedené zařízení pořídili.

Velmi dobře hodnotíme i přístup výrobce, který provádí pravidelné servisní prohlídky, a tím předchází případným možným závadám."