dryjet syscore 04

Masážní terapie

má pozitivní vliv na oběhový systém,krevní a mízní tok, snižuje svalové napětí
fotovoltaicke elektrarny syscore 01 34-3

dryjet syscore 06

Terapie teplem
 

prokazatelně uvolňuje napjaté
bolestivé svaly
fotovoltaicke elektrarny syscore 01 34-3
dryjet syscore 08

Vodoléčba
 

přispívá ke snížení potíží a zlepšení
fyzické pohody
fotovoltaicke elektrarny syscore 01 34-3
Suchá vodní masáž DRYjet se představuje

Masáž patří k nejstarším formám léčebné terapie. DRYJet je jedinečné zařízení nabízející kombinaci hned tří druhů terapie – suché vodoléčby, terapie teplem a masážní terapie. O blahodárných účincích těchto léčebných postupů svědčí řada publikovaných studií a odborných prací. Vhodně nastavený tlak, pulsace a posuv masážní hlavice působí cíleně na svalové partie a další tkáně, pomáhají tělu regenerovat, zmírňovat bolest, zlepšovat krevní oběh i uvolňovat napětí. Nezanedbatelné je také pozitivní působení na psychiku, zvláště při relaxaci po stresu a shonu všedního dne. Účinné je také spojení s dalším sportovním programem (masáž před a po sportovním výkonu).

ibc-dryjet-01b
Nová generace relaxační masážní kabiny DRYjet zaujme zajímavým designem i ergonomií

Masážní terapie představuje vědecky propracované manipulace s měkkými tělesnými tkáněmi za účelem rozhýbání a uvolnění těchto tkání. Má pozitivní vliv na oběhový systém, krevní a mízní tok, snižuje svalové napětí, ovlivňuje nervový systém prostřednictvím utišující stimulace. Zlepšuje flexibilitu a rozsah pohyblivosti, usnadňuje a zlepšuje účinnost pohybů a upravuje držení těla prostřednictvím uvolňování napětí.

Terapie teplem je u DRYjet aplikována formou tepla působícího na vnější části těla. Menší množství terapeutické tepelné energie – aplikované na bolestivou oblast – prokazatelně uvolňuje napjaté bolestivé svaly a zlepšuje prokrvení svaloviny. Dochází ke zvýšení roztažnosti měkkých tkání, odbourávání toxinů z buněk a podpoře detoxikace organismu, zlepšení krevního oběhu, funkčnosti tkáňových buněk, snížení bolesti.

Vodoléčba přispívá ke snížení potíží a zlepšení fyzické pohody. Byla prokázána řada kladných účinků vodoléčby na zklidnění bolestivých či podrážděných svalů a kloubů i na poraněné končetiny. Při aplikaci vodoléčby reaguje tělo reflexivně. To znamená, že při styku jedné části těla s vodou jsou stimulovány i další části arteriálním (cévním) nebo míšním reflexem.
Vsaďte na blahodárné působení vody

DRYjet je zástupce nového způsobu masáží – suché vodní masáže. Na první pohled odporující si slovní spojení nejlépe vystihuje podstatu samotné masáže – byť na vaše tělo působí přesně řízené proudy vody, zůstanete zcela suší. Nemusíte se svlékat či mazat masážními oleji a krémy jako u klasických masáží. Počítačem řízená masážní hlavice s 28 tryskami a její pohyb mají podobný účinek jako ruční masáž. Nastavitelný tlak a pulsování vody navozují příjemnou pohodu a uvolnění – dokonce již po pouhých 10–15 minutách působení. Sami maséři konstatují, že některé partie těla nedokážou namasírovat lépe. Doporučují 3–4 terapie v masážní relaxační kabině, pak klasickou ruční masáž.

Široká možnost nastavení masáže je provázena přehledným a intuitivním uživatelským rozhraním

ibc-dryjet-02Jak DRYjet pomáhá

DRYjet stimuluje a masíruje oblasti krku, ramen, zad, hýždí, stehen i celého těla a nabízí různá nastavení masáží, mimo jiné:

Relaxace svalů: Povzbuzuje organismus, stimuluje krk, ramena i celá záda. Kombinuje různou intenzitu – od intenzivního pulsování až po jemné hlazení.
Hlazení: Jemné působení s výrazným relaxačním účinkem přispívá k celkovému zklidnění těla. Převážně se používá na přední část těla (stehna, břicho, prsa).
Detoxikace: Střední intenzita masáže mj. povzbuzuje a aktivuje lymfatický systém.
Před tréninkem: Jemná, rychle pulzující masáž rozproudí krev a zahřeje svalstvo pro sportovní zátěž.
Po tréninku: Středně intenzivní masáž posiluje a oživuje unavené tělo, uvolňuje svalové napětí, urychluje regeneraci.
Odstranění celulitidy: Intenzivní a posilující masáž, stimulující zejména hýždě a stehna. Cíleně působí na redukci tukových polštářů pod pokožkou.

Perfektní nástroj pro komerční využití

Na rozdíl od řady produktů z rodiny Vitalcare, které jsou cíleny na individuální použití, celý koncept relaxační a masážní kabiny DRYjet vychází přímo z potřeb možného komerčního nasazení. Ideálně se tak hodí například jako doplněk relaxačního a regeneračního programu pro klienty wellness center, lázeňských domů, hotelů, sportovišť a sportovních center a podobně. Výrobce řady DRYjet, společnost I.B.C., nabízí nadstandardní podporu a vstřícný záruční i pozáruční servis v místě provozování kabiny.