dryjet syscore 04

Masážní terapie

má pozitivní vliv na oběhový systém,krevní a mízní tok, snižuje svalové napětí
fotovoltaicke elektrarny syscore 01 34-3

dryjet syscore 06

Terapie teplem
 

prokazatelně uvolňuje napjaté
bolestivé svaly
fotovoltaicke elektrarny syscore 01 34-3
dryjet syscore 08

Vodoléčba
 

přispívá ke snížení potíží a zlepšení
fyzické pohody
fotovoltaicke elektrarny syscore 01 34-3
O společnosti

I.B.C., a.s., byla založena již v roce 1996. Hlavním zaměřením společnosti je výroba vysoce kvalitního rehabilitačního zařízení a pomůcek, které jsou určeny nejen pro domácí využití, ale také pro rehabilitační zařízení, lázeňské domy, wellness centra a další. Kromě pomůcek rehabilitačního programu Vitalcare společnost vyvíjí a vyrábí také zařízení DRYjet pro suchou vodní masáž a speciální program naty, který je zaměřen na děti a jejich rodiče. Vývojová, obchodní i výrobní část společnosti jsou situovány ve vlastním areálu závodu v Pacově, v malebné oblasti Českomoravské vrchoviny. Pracuje zde téměř padesát zaměstnanců.

Unikátní řešení s důrazem na kvalitu i dostupnost
Vývoj a výrobu všech produktů společnosti – masážní techniky, světelné, infračervené a magnetické terapie, produktů pro děti a dalších výrobků – provádějí kvalifikovaní pracovníci s dlouholetou praxí a bohatými zkušenostmi z oboru. Při vývoji spolupracujeme například s odborníky z FEL ČVUT. Výrobky I.B.C., a.s., se z cca 90 % vyvážejí do států Evropské unie, celkově pak do desítky zemí třech kontinentů. Jejich kvalita je garantována mimo jiné i certifikátem TÜV, výroba se řídí přísnými standardy dle ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 13 485. Kvalitu, cenovou dostupnost i vstřícný zákaznický servis dlouhodobě oceňují i nejnáročnější zákazníci.

Vedení společnosti

Jediným akcionářem I.B.C., a.s., je Vladimír Voves, její zakladatel. Společnost je vedena pod spisovou značkou B 3880 u rejstříkového soudu v Praze, IČO 616 73 234. Všechny klíčové kontaktní údaje naleznete v kapitole kontakty.