dryjet syscore 04

Masážní terapie

má pozitivní vliv na oběhový systém,krevní a mízní tok, snižuje svalové napětí
fotovoltaicke elektrarny syscore 01 34-3

dryjet syscore 06

Terapie teplem
 

prokazatelně uvolňuje napjaté
bolestivé svaly
fotovoltaicke elektrarny syscore 01 34-3
dryjet syscore 08

Vodoléčba
 

přispívá ke snížení potíží a zlepšení
fyzické pohody
fotovoltaicke elektrarny syscore 01 34-3
DRYjetvarianty a barvy

DRYjetRelaxační a masážní kabina pro špičkovou suchou vodní masáž. Unikátní, patentovaný návrh s důrazem na relaxační a regenerační účinky, design a ergonomii. Možnost vyžití v lázeňství, rehabilitačních zařízeních, zdravotnictví, ale i v komerční sféře. DRYjet účinně masíruje celé tělo, ale i jednotlivé části – v oblasti krku, ramen, zad, hýždí i stehen a nabízí široké možnosti nastavení intenzity, rozsahu i délky trvání masáže.dryjet-barvy

  • Příjemná a pohodlná vodní masáž bez nutnosti komplikovaných a zdlouhavých příprav – klient se nemusí svlékat, zůstane vždy suchý, bez aplikace masážních olejů či krémů.
  • Tento typ masážní a relaxační kabiny je velmi vhodný pro zdravotnická a rehabilitační centra – jde o zdravotnický prostředek třídy 1, prošel klinickým hodnocením a certifikací.
  • Používání relaxační kabiny se osvědčilo v různých komerčních provozech – při adekvátním vytížení a dobré organizaci dochází k rychlé návratnosti investic.
  • Perfektně provedená masáž a zdravá relaxace se hodí pro každou příležitost, včetně krátkého časového rámce – účinná masáž může proběhnout již v rámci 10–15minutového programu.
  • Špičková patentovaná technologie – 28 počítačem řízených trysek je řízeno dle rozmanitých možností masáže (lze například přímo ovlivnit intenzitu i pulsaci proudu vody).
  • Trysky se pohybují po celé délce těla, zejména všude tam, kde je masáž účinná – lze jednoduše a přesně vymezit, které partie se mají masírovat.
  • Elektronicky snadno ovladatelný kryt kabiny umožňuje pohodlné ulehnutí klienta na podložku – díky pojistce a manuálnímu ovládání není možné uvíznutí klienta v kabině (a to ani při výpadku elektrického proudu apod.).
  • U masážní kabiny DRYjet je poskytován záruční i pozáruční servis i vstřícná podpora výrobce vůči uživateli – provozní spolehlivost je zásadní prioritou.
  • DRYjet je nabízen ve více barevných variantách – viz vzorník barev.

Parametry
délka: 265 cm
šířka: 91 cm
výška: 135 (s otevřeným víkem 210) cm
přepravní délka: 295 cm
přepravní výška: 110 cm
přepravní šířka: 150 cm
přepravní hmotnost: 270 (plus přepravní obal) kg
cena: na vyžádání

Varianty a barvy naleznete zde
.