Polarizační lampa BIO-V 3020
ibc-3020-p2-normal

Polarizační lampa  BIO-V  je zařízení využívající polarizace světla k aktivaci samoléčivých procesů živé tkáně. Běžně je využívána ve zdravotnických zařízeních a pozitivně hodnocena v rámci celé řady klinických studií. Pomáhá léčit onemocnění kůže (ekzémy, alergie, svědění, erytém, opary, akné, pooperační a poúrazové jizvy), vředy, popáleniny, krevní podlitiny, výrony, natažené svaly, záněty šlach, záněty kloubů, svalové a revmatické bolesti, bolesti páteře, bolesti hlavy, zánět trojklaného nervu, urychluje hojení ran, podporuje imunitu.

    BIO-V nabízí široké spektrum použití – od domácí léčby přes kosmetiku až po komplexní medicínské využití (dermatologie a kosmetika, ortopedie, chirurgie, rehabilitační a sportovní lékařství a řada dalších oborů).
    Sada BIO-V 3020 již obsahuje – kromě lampy a příslušenství v kufříku – také praktický stojan.
    V kufříku najdete všechny potřebné doplňky, mj. filtry pro světelnou terapii a soustřednou čočku.
    Nastavení času osvitu je digitální a přesné.
    Lampa generuje polarizované polychromatické záření vlnové délky od 430 až do 2 800 nm, které přináší žádaný efekt pro vlastní léčbu i rehabilitaci.
    Velmi příznivá dostupnost (v ceně již je i příslušenství) díky vysokému poměru užitné hodnoty vůči nízké pořizovací ceně

Návod k obsluze stahujte zde
Certifikát stahujte zde

Parametry

délka: 40 cm
šířka: 48 cm
výška: 11 cm
přepravní délka: 40 (kufřík), 80 (stojan) cm
přepravní šířka: 48 (kufřík), 30 (stojan) cm
přepravní výška: 11 (kufřík), 14 (stojan) cm
cena: na vyžádání

ibc-3020-03ibc-3020-04