Elektricky polohovací dvoumotorová křesla

Pohodlné sezení s možností elektrického polohování ocení nejen zdraví lidé, kteří potřebují relaxovat po náročném dni, ale také uživatelé trpící nejrůznějšími zdravotními obtížemi – například kardiaci, pacienti s potížemi oběhového systému, křečovými žilami, diabetici, hůře pohybliví občané a mnoho dalších.

Křesla z řady Vitalcare se vyznačují:
ibc-9000-01
  • vysokou kvalitou zpracování a odolností pro domácí i profesionální využití (zdravotnictví ad.),
  • propracovanou ergonomií usnadňující relaxaci a regeneraci,
  • mechanikou umožňující snadné polohování podle potřeb uživatele,
  • Maximální pohodlí pro zdravé i zdravotně hendikepované

Dvoumotorová elektricky polohovací křesla:

Poloha vseděPoloha vsedě – křeslo je v běžném, složeném stavu.

Relaxační poloha s vysunutým podnožníkem , poloha vležeRelaxační poloha s vysunutým podnožníkem – stačí jednoduše stisknout na ovladači příslušné tlačítko a křeslo se samo pokládá do relaxační polohy, současně můžeme vysunout podnožník pro zvednutí nohou. Poloha je vhodná nejen pro kardiaky a lidi s křečovými žilami, ale i pro ostatní, kteří potřebují po celodenní námaze patřičně relaxovat a odpočinout si.

Poloha vleže – Delčím stiskem tlačítka se zádová opěrka sklopí do polohy vleže, zůstává zvednutý i podnožník. Tato velmi příjemná relaxační poloha, při níž se dokážeme protáhnout a narovnat páteř – i díky správnému, ibc-9000-02ergonomickému tvarování zádové opěrky.

Elektricky polohovací křeslaPodpora vstávání - Podporu vstávání s úspěchem využijí nejen tělesně hendikepovaní, lidé s vážným onemocněním pohybového aparátu, po operacích, mozkových a srdečních příhodách, ale také všichni starší, kteří mají problém s usedáním a vstáváním u klasického křesla.
Produkty:
 Elektricky polohovací a stavěcí křeslo - IBC 9000

kresla-3