Masážní lehátka

Obtíže spojené s namáháním páteře, opory celého našeho těla, zažívá většina z nás – ať jde o pracovníka v kanceláři, dělníka na stavbě či třeba maminku pečující o děti. Po celém dnu chůze, sezení nebo postávání se cítíme unavení. Mikroprocesorem řízené, oscilační masážní lehátko přináší šanci, jak nepříjemné bolesti zad zmírnit – nebo se jich i zcela zbavit. Nepomáhá ale pouze od bolestí páteře. Zdravotní terapie je účinná na řadu částí lidského těla – například krk, pas, boky, hýždě či nohy (chodidla).

Do hloubky působící masáž uvolňuje svalstvo, rozšiřuje cévy a zvyšuje celkové prokrvení tkání. Terapie může pomoci i při zažívacích, žaludečních a střevních potížích nebo odbourávání tukového polštáře v oblasti břicha. Působí příznivě při nervovém vyčerpání, stresu a depresích. Osvěžuje, zvyšuje výkonnost a přináší dnes tolik potřebnou vitalitu.ibc-5003-01
Infračervená terapie podpořená tradiční masáží

Masážní lehátko s infračervenou terapií z řady Vitalcare přináší spojení komfortu klasické masáže a moderních technologií působení infračerveného světla. Ovládání je přitom velmi jednoduché – lze vybrat z 10 programů, nastavit intenzitu, položit se (případně si sednout) a užívat si příjemné relaxační masáže působící na zvolené partie těla. Díky certifikaci a vědeckému ověření příznivého zdravotního působení výrobku se může masážní lehátko stát neocenitelným pomocníkem při každodenní relaxaci doma i v zařízeních nabízejících relaxační a regenerační procedury.

Produkty :
IBC 5003 Masážní lehátko s 6 infračervenými lampami
IBC 5003 Masážní lehátko s 2 infračervenými lampami