Infračervená relaxační podložka IBC 10 HQ
ibc-10-hq-24v-p

Infračervená podložka střední kategorie, s digitálním ovladačem. Slouží k příjemné tepelné relaxaci s širokým spektrem využití. Díky prohřátí tkáně dochází k lepšímu prokrvení, pozitivně jsou ovlivněny revmatické projevy, nemoci páteře, artróza, syndromy ranní ztuhlosti při polyartritidě a řada dalších onemocnění.
  • Podložka je pohodlně řízena dálkovým ovládáním intenzity pro různé režimy léčby a podle individuálních parametrů uživatele (nízká intenzita – 18–32 °C, vyšší intenzita – 33–38 °C, vysoká intenzita 39–41 °C).
  • Záření působí až do vzdálenosti 70 cm od podložky – je možno ji používat na matraci (pod prostěradlem), ale i pod matrací (pokud možno ne pod matrací s kovovou pružinou).
  • Pravidelné používání podložky pomáhá zlepšit funkci pohybového aparátu, uvolnit klouby, snížit bolesti zad a páteře, připravit svaly na masáž, obnovit nervovou činnost ad.
  • Přináší hlubokou relaxaci a regeneraci při revmatických potížích, podporuje zlepšení imunitního systému, prevenci proti virovým onemocněním a nachlazení.

Navodí „zdravé pocení" při nízké teplotě a v krátkém časovém intervalu.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle +420 565 444 266,

nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Parametry

délka: 190 cm
šířka: 90 cm
výška: 2 cm
přepravní délka: 60 cm
přepravní šířka: 44 cm
přepravní výška: 21 cm
cena: na vyžádání

Dokumenty ke stažení:
Návod stahujte zde:
Certifikát stahujte zde